гроші

У Волинській області знайшли порушення під час здійснення державних закупівель на суму майже 18 мільйонів гривень, про це кореспонденту УНН розповів керівник проекту “Тендер і злочин” Мирослав Сімка, передає Корупція.Інфо.
За його словами, їхня організація займається перевіркою законності тендерних торгів через “Вісник державних закупівель”. Організація зараз моніторить державні закупівлі, що відбуваються у п’яти областях Західної України: Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Волинській.
Як відзначив М.Сімка, загалом, у цих областях здійснили 8768 держзакупівель, це більше 12,5 млрд грн. З них 6,7 млрд грн — Львівська область, 1,1 млрд грн — Волинь.

“За два місці нашої перевірки на Волині, відкрили провадження по 18 проблемних закупівлях на 17,9 мільйонів гривень. Як для Волинської області, я б сказав, що це багато”, — сказав він.


М.Сімка зазначив, що найбільше порушень у Волинській області припадає на Ковель. У цьому місті знайшли проблемних тендерів на 13 млн грн.
Так організація “Тендер і злочин” виявила у відділі комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради порушень на 11,3 млн грн, в управлінні освіти Ковельського міськвиконкому — 1,4 млн грн, у відділі освіти Маневицької РДА — 1,2 млн грн, у Луцькій міській раді — 817 тис грн.