Президент Туреччини Реджеп Ердоган вже не один раз висловлював свою підтримку Україні у час війни з окупантами. Нещодавно політик двічі розмовляв із главою російських злочинців Путіним про евакуацію боронителів Маріуполя.

Реджеп Ердоган двічі висловлював пропозицію вивезти українських військових морським шляхом. Та, президент країни-агресора – Володимир Путін не погодився. Про це сповістив на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ народний депутат та лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Джемілєв сказав, що наприкінці квітня отримав звернення командира “Азова” до Президента Ердогана. Лист відразу переклали турецькою мовою і передали у Туреччину.

«Тиждень тому в Україні перебував радник Ердогана. Він розповідав, що вони роблять для наших героїв. Ердоган двічі розмовляв з Путіним. І запропонував направити корабель в порт Бердянську, оскільки порт у Маріуполі заміновано, разом з турецькими спостерігачами і турецька сторона буде гарантом того, що ці бійці до кінця війни будуть гостями Туреччини. Окупанти сказали, що випустять лише мирних жителів, а військові мають здатися у полон», – повідомив Мустафа Джемілєв.

Також політик наголосив, що зараз триває пошук варіантів порятунку бійців.