Старшого лейтенанта МВС затримали за згвалтуванні підлітка. Співробітник поліції тривалий час спокушав 14-річного хлопчика через соцмережу, передає Корупція.Інфо

Популярне: Попрощався з дружиною і стрибнув з даху: Подробиці моторошного самогубства чоловіка

Як встановили слідчі, 31-річний старший лейтенант на особистому автомобілі під'їхав до тротуару, розташованому поблизу пожежного депо в Сергієвому Посаді, де зустрів неповнолітнього. Поліцейський силою посадив хлопчика в салон машини і вивіз в поле, де вчинив стосовно нього насильницькі дії сексуального характеру.Відомо, що співробітник МВС познайомився зі своєю жертвою в одній із соціальних мереж. Поліцейський тривалий час спокушав хлопчика.

Злочинець вже затриманий. Порушено кримінальну справу за статтями «Розпусні дії» і «Насильницькі дії сексуального характеру, вчинені щодо неповнолітнього». Поліцейському пред'явлено звинувачення, пише РІА ФАН.

Передбачуваний ґвалтівник був начальником відділу технічного забезпечення УМВС Росії по Сергієво-Посадському районі. За результатами службової перевірки він звільнений. До суворої дисциплінарної відповідальності також привернуть його безпосередніх керівників.