Вчора, 15 вересня у Дніпрі, близько 16:00, на вулиці Калиновій невідомі відкрили стрілянину.

Місцеві змі повідомляють, що у небезпечній перестрілці постраждало троє людей. 

За інформацією поліції все почалося з конфлікту між двома компаніями, учасники яких перебували в нетверезому стані. Один з чоловіків дістав травматичний пістолет і відкрив стрілянину. В інциденті постраждали троє людей, їх госпіталізували з різними травмами важкості.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

"Близько 16:00 прозвучали 6 пострілів з кафе "Гавар". Потім звідти вибігли двоє чоловіків не слов'янської зовнішності. Вони кинулися в різні боки, один мав прострелену руку. Я подзвонила в поліцію і повідомила про те, що сталося. Потім пролунало ще три постріли. Було видно, що всередині була бійка. Через кілька хвилин приїхала поліція, всі оточили. Потім приїхали "швидка" і слідчо-оперативна група", – розповіла свідок подій.

Варто нагадати, що у Києві поруч з рестораном "Долма" сталася стрілянина, в результаті якої попередньо постраждала одна людина. Як повідомило джерело, злочин стався у вівторок, 3 липня, близько 16:10, на вул. Велика Васильківська, "Вогнепальне поранення в живіт. Потерпілий – іноземець", – повідомив інсайдер.