На одну зарплату: У столичної судді знайшли мільйон гривень і три будинки.

Крім того, у чиновниці є дві квартири і елітний автомобіль Суддя Київського апеляційного господарського суду Оксана Тищенко примудрилася на одну зарплату купити нерухомість у столиці та за її межами, передає Корупція. Інфо

Також у неї знайшли елітну машину і більше мільйона гривень готівкою, повідомляється в розслідуванні проекту Prosud. 

Свою кар'єру Тищенко початку до господарського суду Київської області в 2004 році. Через п'ять років її перевели у Київський апеляційний господарський суд, де вона працює і зараз. 

29 квітня 2016 року суддя проходила оцінювання, яке перервала кваліфікаційна комісія з питань до навчання Тищенко в школі суддів та мітингу проти проходження атестації цією суддею. 

Мітинг був влаштований у зв'язку з причетністю Тищенко, на думку активістів, до низки рейдерських захоплень. Згідно з декларацією чиновниці за 2013, 2014 і 2015 року, її єдиними доходами була зарплата і матеріальна допомога. 

Тищенко – мати-одиначка, але в документах не вказано наявність аліментів. 

У декларації Оксани Тищенко зазначено, що вона володіє двома квартирами в Києві площею 55 і 142 кв. м. В документах за 2015 рік за суддею числиться 0,44 га і недобуд у Васильківському районі площею 200 кв. м. 

Активісти, які виїхали на вказане місце, побачили на землі, що належить судді, не один, а три будинки загальною площею більше 200 кв. м. 

За документами у судді також є автомобіль Lexus RX350 2011 року випуску. Однак право користування належить Тищенко лише з 2014 року. 

У попередніх деклараціях машина не вказана. У столичній судді знайшли ще більше мільйона гривень, що дорівнює п'яти її річним зарплатам. 

Раніше стало відомо, що суддя отримала від столичної влади квартиру в Києві за $500 тис. під час будівництва будинку біля Межигір'я.