У суботу, 28 липня, співробітник гіпермаркету "Епіцентр" побив відвідувача. Про це повідомив 34-річний потерпілий Максим Дибенко на своїй сторінці в Facebook.

За словами постраждалого, він з сином приїхав у вихідний день за покупками в "Епіцентр". Не знайшовши потрібну йому будівельну суміш, він звернувся до  співробітників з питанням, де знаходиться безбарвна грунтовка. За його словами, навіть після кількох повторень прохання, він отримав тільки ігнор.

Чоловік поскаржився адміністратору гіпермаркету на якість обслуговування, а у відповідь отримавши удари по голові і в живіт.

Популярное:Скандальный ролик Порошенко: Приходько задержали по дороге на суд

Інцидент стався в гіпермаркеті "Епіцентр" за адресою вулиця Віскозна, 4.

Постраждалий чоловік стверджує, що не ображав нікого із співробітників гіпермаркету. У коментарях при цьому висловили думку, що без образ справа таки не обійшлося.

Після цього потерпілий викликав поліцію. Прибулі правоохоронці взяли свідчення у нападника співробітника "Епіцентру", у адміністратора і прийняла заяву у Дибенко.

"Поліцейські навіть не захотіли опитати свідка (дівчину-консультанта з сусіднього відділу), яка все бачила", – стверджує потерпілий.

Він додав, що на прохання показати відео з камер спостереження йому відмовили, а пізніше і взагалі сказали, що у серверів і камер якісь неполадки, і надати записи вони не можуть.

Після того, як потерпілий Максим Дибенко опублікував на своїй сторінці в Facebook відео, де він розповідає про інцидент, з'явилася реакція торгової мережі на те, що відбувається. Там вибачилися перед Дибенко, де-факто визнавши, що інцидент мав місце:

"Компанія" Епіцентр К "приносить щирі вибачення Максиму Дибенко за вищевказаний інцидент, що стався в одному з наших ТЦ.

Зараз службою безпеки компанії проводиться внутрішнє розслідування, за результатами якого до всіх винних осіб будуть застосовані відповідні заходи ", – йдеться в заяві компанії.