У пятницю, 27 липня, в с. Бережниця, Жидачівського району, у воді загинула дитина.

За інформацією прес-служби Головного управління ДСНС на Львівщині, повідомлення про нещасний випадок надійшло до рятувальників о 16:47.

На місце виїхала оперативна група Жидачівського районного відділу. З'ясувалося, що на березі ріки Бережниця перебувало декілька дітей. Один з них, 11-річний хлопчик, впав у воду з містка.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Водолазам Львівської центральної рятувально-водолазної служби вдалося знайти і витягти на берег тіло о 21:10. За фактом загибелі поліція проводить необхідні слідчі дії.

Нагадаємо,  у поліції Київської області повідомили деталі смертельної події, яка сталася 9 липня у селі Лосятин Васильківського району.

"Компанія дітей без нагляду дорослих відпочивала на місцевому озері. Раптом восьмирічний хлопчик послизнувся на бетонних плитах, які знаходяться вздовж берегової лінії озера, і впав у воду. Інші діти намагалися витягнути одного з води, але їм це не вдалося. Приблизно через 20 хвилин на місце трагедії приїхав батько хлопчика, витягнув його з води, але дитина вже була без ознак життя".