Альона Вінницька розповіла, як створювався гурт “Віа Гра”, і як в ньому з’явилася Надія Мейхер-Грановська. За словами Вінницької, Надя не могла зв’язати і двох слів, а її мова була нерозбірлива настільки, що колега не могла її зрозуміти.

Співачка Альона Вінницька стала гостею програми “Кава з перцем” на телеканалі Україна.

45-річна співачка розповіла, як формувався перший склад “ВІА Гри” і які насправді були відношення в колективі. За словами Вінницької, коли вона працювала на київському телеканалі їй запропонували спробувати свої сили в музичній групі.

Дівчина сподобалася Костянтину Меладзе і її відразу взяли. Крім неї проби проходили ще дві співачки. Меладзе не схвалив їх, і в терміновому порядку потрібно було шукати ще одну вокалістку, адже терміни для зйомок кліпу піджимали. Тоді і з’явилася Надя Мейхер-Грановська.

“Її за руку привів якийсь знайомий. Спочатку я була вражена її красою, я подумала, Боже, як можна бути такою гарною. Але вона зовсім не вміла співати. Надя розмовляла суржиком, я навіть не розуміла, що вона говорить. Але з роками вона проробила колосальну роботу над собою. Подивіться, якою вона стала, як вона розмовляє. Я дуже пишаюся нею “, – розповіла журналістам Вінницька.

Також за словами співачки, вони з Надією ніколи не сварилися, конфлікти в групі почалися, коли до них приєдналася Анна Сєдакова. Вінницька не змогла терпіти постійні розбірки і вирішила покинути групу.