Знаменита українська прима-балерина, а також суддя популярного шоу «Танці з зірками» Катерина Кухар повідомила, що захворіла на грип, і зараз у неї постільний режим.

Про це знаменитість розповіла на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

«Коли хвороба збиває тебе з ніг і зі звичного ритму, розумієш …. як же мама і бабуся були праві, коли говорили в дитинстві:« Здоров’я – це найголовніше! І ні за які гроші ти його не купиш ». За час свого «лікарняного», я згадала дуже багато домашніх засобів з дитинства, що допомогли мені швидко стати на ноги без антибіотиків », – пише Катерина.

Крім цього, Кухар звернулася до своїх підписників, розповівши про свої методи лікування, без антибіотиків. При цьому знаменитість підкреслила, що консультація у лікаря повинна бути обов’язково.

«Перше і найважливіше правило при будь-якої хвороби – пити дуже багато рідини! Якщо ви п’єте чай, важливо, щоб він був теплим, але не гарячим (якщо хворе горло, потрібно уникнути роздратування). Полоскання: ромашка (тепла), сіль + сода + крапелька йоду. Від трьох до шести разів на день. Інгалятори краще використовувати вже після того, як зробили цю процедуру. Ніс – масло шипшини, сік листочка алое, зірваного на підвіконні у бабусі. Чай з малиною / смородиною, медом, лимоном, імбиром … І, звичайно!!! Постільний режим! А якщо немає ознак температури, найкраще допомагає балетний клас !!! Тепло одягнутися, позайматися і пропотіти …. Хвороба виходить разом з потом … “, – написала Кухар і побажала всім своїм шанувальникам здоров’я.