З'явилися подробиці загибелі дворічної дитини у Вінницькій області – вона отримала 70% опіків тіла і не дочекалася професійної допомоги, передає Корупція.Інфо

Популярне: Готуйте гаманці! Польща заявила про готовність продавати громадянство. Скільки це коштуватиме?

Маленька Віка впала в 20-літрову каструлю з окропом, яку мати залишила на підлозі. Жінка витягла доньку з каструлі, однак не стала викликати швидку допомогу, вирішивши, що вилікує обпалену шкіру гусячим жиром. Лікування тривало дві доби.

    "Мазала маззю, але бачите, як воно вийшло. Не було у неї бульбашок, воно просто красненьке стало. До пів другого гралася, в пів четвертого охолола", – розповіла мати Олена Радзимовская.

Тільки після цього вона викликала швидку, лікарі півгодини намагалися реанімувати дівчинку, але шансів вже не було.

За словами лікаря Крижопільської ЦРЛ Олександра Поліщука, персонал шокований ситуацією, адже дитина дві доби терпіла нестерпний біль.

    "У дитини шкіра злізла, там мало не м'ясо було видно. Там 60-70 відсотків пошкодженої шкіри, половини шкіри немає. Яке там грати – воно лежало бідне, стогнало, а потім і перестала стогнати, вже конало", – сказав він.

Тепер в ситуації будуть розбиратися правоохоронні органи, оскільки це вже не перша дитяча смерть в сім'ї – чотири роки тому, нібито рушником, сама задушилася тримісячна дівчинка.

    "Як мати, так і її співмешканець, вживають спиртні напої, палять. Співмешканець був неодноразово судимий", – констатував співробітник поліції Віталій Тур.

Провини жінки у першій смерті не знайшли, справу закрили, а відібраних на час слідства в інтернат дітей повернули. У другому випадку тепер є питання і до самої матері, і до соціальної працівниці, яка повинна була відвідувати сім'ю саме в день трагедії, але не захотіла через погану погоду і калюж на шляху.

Мати своєї провини в недбалому ставленні до батьківських обов'язків не вбачає.

    "Я б не сказала, що я дуже погана мама. Померло двоє дітей – ну, що ж, буває", – каже вона.

У свою чергу головний спеціаліст служби у справах дітей Валентина Ляшко прогнозує, що тепер чотирьох живих дітей у матері, швидше за все, заберуть.

    "Якщо було скоєно у відношенні однієї дитини така ситуація, тобто це явно свідчить про ухилення від виконання батьківських обов'язків", – говорить вона.

Тепер жінці загрожує до восьми років позбавлення волі.