Цей руденький хлопчик – 6-річний Філіп, який може отримати повноцінне майбутнє, якщо небайдужі люди йому допоможуть.

Малюк народився аж 5600 вагою, радість батьків важко й описати, проте за деякий час у них почало з’являтись занепокоєння щодо здоров’я сина – у малюка почав з’являтись горб.

«Так, як ми живемо в с. Борисівка, кваліфікованої меддопомоги і консультації не було від кого отримати. Та й з фінансами у нас було не дуже, щоб поїхати в Дніпро… В цей час важко захворів мій чоловік і все кошти йшли на його лікування. А ще у мене, крім Філіпа, є семеро дітей, четверо з яких на той момент були неповнолітніми. Коли наша сім’я трохи вийшла з фінансової кризи, я повезла Філіпа в Дніпро, а після в Харків на консультації», – розповідає мама малюка.

Тоді батьки і дізнались, що хребет малюка викривлений, але навіть більше ніж могли уявити! Дитині призначили носіння корсету, але цього виявилось мало. Тепер малюку знадобиться вже операція, бо без нею його чекає параліч, запевняють лікарі.

«На травень місяць призначена операція у Києві. Як сказав лікар, випадок дуже складний. І навіть при тому, що оперувати Філіпа візьмуться американські фахівці, ризик становить 50%. Металоконструкцію, яка буде фіксувати хребет, нададуть безкоштовно, а ось вартість самої операції складає майже 200 тисяч гривень. Нашій сім’ї просто немає звідки взяти таку суму до травня місяця! У селі для мене роботи немає, а чоловік на інвалідності. З цього я звертаюся до всіх небайдужих людей за допомогою», – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

АвальБанк 4149 5110 1001 8273 Бєлєкчі М. Д.