У своєму скандальному листуванні з пранкером, що видав себе за утікача-корупціонера Дмитра Погребова, який раніше був заступником мера Дніпра, позафракційний народний депутат Андрій Денисенко крім усього обговорював методи впливу на політичну верхівку України.

Разом з тим, він розкрив свої плани щодо можливої участі у виборах в команді головного опонента чинної влади і щодо "зливу" політичній силі доступної йому інформації про конкурентів на майбутніх виборах.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Крім того, Денисенко, головною метою якого є захоплення сфер впливу в Дніпрі, бюджет якого становить 13 млрд грн, в листуванні проговорився про намір "вкинути" в українські ЗМІ вигідний йому політичний фейк.

Також скандальний нардеп підтверджує, що готовий зрадити навіть своїх близьких соратників. Зокрема, мова йде про певного "Славка", під ім'ям якого ховається перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник. Більш того, Денисенко навіть розповідає співрозмовнику, як його права рука веде дискредитаційну роботу проти влади у Києві в його інтересах.
 
Як повідомляли, у спілкуванні з пранкером нардеп озвучив план щодо політичного усунення та ув'язнення мера Дніпра Бориса Філатова і колишнього заступника голови Дніпропетровської ОДА Геннадія Корбана.