Спеціальний військовий прокурор Костянтин Кулик написав новий рапорт на ім'я генпрокурора Юрія Луценка в якому він пише про створену під заступництвом генпрокурора Луценка схему по розвалу кримінальних справ на 10 мільярдів гривень.

Про це в своєму блозі на Ютуб повідомив журналіст Олександр Дубінський.

Журналіст зазначив, що конкретно в цьому рапорті, датованому 24 квітня, спеціальний прокурор Кулик пише, що зам генпрокурора Єнин і замгенпрокурора Стрижевська використовуючи службове становище намагаються впливати на слідчу групу, замінити слідчих у цій групі і створити умови, щоб не висувалися підозри фігурантам в крадіжці 400 мільйонів доларів у НАК "Нафтогаз України", так званій справі "вишок Бойка".

"Генопрокурор Луценко і два його зама втручаються в розслідування, викликають Кулика на килим, намагаються створити умови для заміни слідчих всередині слідчої групи, а адвокати фігуранта Бакуліна доносять до прокурора інформацію про те, що Бакулін вже з усіма домовився і домовився, що йому не будуть пред'явлені підозри, тому що він буде фінансувати нову партію Порошенка", – розповідає Дубинський.У рапорті Кулика зокрема сказано, що сам генпрокурор Луценко гальмує розслідування, що Єнин гальмує це розслідування. Єнин взагалі намагається відібрати цю справу у Кулика. Стрижевська і зовсім в інтересах депутата від БПП, Грановського, намагається поміняти слідчу групу.

"І це просто немислимо, коли генпрокурор і два його зама, просто розвалюють справу в інтересах підозрюваних, щоб вони занесли гроші в касу БПП. І це все є в рапорті. І особливий цинізм ситуації, що Луценко сьогодні написав гарний пост в Фейсбуці, що він чекає повернення Януковича. А Кулик якраз розслідує справу банди Януковича, яку і розвалює генпрокурор Луценко ", – додав Дубинський.‡агрузка...