Марійка стала справжнім подарунком до 8 березня для власної мами, але як виявилось згодом у неї є генна вада, яка заважає дитині розвиватись як інші малюки.

«В 9 місяців почались судоми, крихітне тільце синіло і болісно зкручувалось понад сотню разів за добу. Лікарі, до яких ми звертались, не давали ніяких надій, одним словом, епілепсія – на все життя, просто жити… змиритись я не могла. Я невпинно намагалась зупинити судоми. І тільки в 2020 році Марійці зробили якісне обстеження, провели генетичний аналіз, який виявив дві генетичні мутації», – розповідає мама дівчинки.

Тоді лікарі змогли підібрати вводити кетогенну дієту, яка одразу подіяла, дитина досягла ремісії, почала розвиватись, почала розрізняти кольори, вивчила алфавіт, і що важливо – розмовляти.

«Марії це все дається не легко. Вона швидко втомлюється, якщо не виходить, то нервує, плаче. Але фахівці знають підхід. І кожні 3 місяці потрібно їхати до реабілітаційного центру. Нас готові прийняти, і допомогти навчити Марійку новому. Але, для мене це нереальна сума. Кожні три місяці потрібно контролювати зір. Тому, прошу всіх небайдужих підтримати нас, в цій нелегкій боротьбі за здорове життя Марійки. Хочу, щоб донечка не втрачала зір, хочу щоб жила і раділа життю, без болю», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

“Аваль Банк”

4188 3710 2558 8188

Шабатіна Наталія Дмитріївна