Генпрокурор Ірина Венедіктова не підтримує ідею відставки глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова в зв’язку з ситуацією з тортурами в Кагарлицькому відділі поліції.

Це вона дала зрозуміти, спілкуючись з журналістами після наради про тортури в правоохоронних органах.

“Я не політик і звертаю увагу на те, що я не політик. Розумієте, що якщо ми будемо таким чином підходити … У нас сьогодні була дуже хороша реалізація стосовно прокурора. Він взяв на величезну суму хабара. І що тоді – ставити таким чином питання: якщо Генінспекція прокуратури зловила прокурора на величезному хабарі, тобто ми виконали свою роботу, то що – відправляти у відставку генпрокурора? Це все політичні заяви. Керівник правоохоронного органу повинен робити свою роботу по організації, виявленні цього. А політичні заяви я не буду робити з цього приводу “, – сказала Венедіктова.

Відзначимо, що після слів Венедіктової на неї з критикою накинувся телеграм-канал “Клименко-тайм”, які написали наступне:

“Генпрокурор Ірина Венедиктова (ніби до неї мало питань у справах Порошенка) вирішила прокоментувати питання відставки Авакова.

Каже, це все політика. І цілий міністр не може піти у відставку через локальну ситуацію. Як, мовляв, генпрокурор не може піти у відставку через хабар прокурора.

Ірина Валентинівна, аргумент неспроможний, якщо зашкварів у міністерстві не перелічити на пальцях обох рук. Це говорить про системність проблеми. І потрібно міняти підходи до роботи. Або міняти міністра, якщо він не здатний забезпечити зміни. Все ж просто.

Інша справа знову ж – навіть приблизно не можемо припустити хто здатний зараз виконати таке завдання по МВС “.