На Львівщині сталася масова ДТП

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє, що на Львівщині сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода, учасниками якої стали три автомобілі.

Відомо, що 28 лютого на Львівщині, конкретніше біля Дубино, не розминулися  Mercedes-Benz Sprinter, автобус Еталон АО79 і Fiat Dukato. В результаті потужного зіткнення, четверо людей постраждали. Одну з постраждалих не могли дістати звичайним способом з машини, тому довелося вдатися до спеціального обладнання.

Повідомляється, що в результаті дорожньої аварії пасажири отримали серйозні травми. Всіх постраждалих в екстреному порядку доставили в медичний заклад для надання необхідної спеціалізованої допомоги.

Співробітники правоохоронних органів встановлюють всі обставини справи та з'ясовують причини, в результаті яких і сталася ця дорожньо-транспортна пригода.

Відомо, що в зв'язку з даною подією, було відкрито кримінальне виробництво за частиною першою статті двісті вісімдесят шостої Кримінального кодексу України. Ця стаття кваліфікується як недотримання правил дорожнього руху. 

Нагадаємо, у Львові жінка в стані алкогольного сп'яніння потрапила в дорожньо-транспортну пригоду.