Головні новини України
Подобається

Потужне посилення українського війська: з’явилися вражаючі кадри модернізованого танка Т-64

11/02/2019     Автор: Катерина Гук
Потужне посилення українського війська: з’явилися вражаючі кадри модернізованого танка Т-64

Збройні сили України постійно посилюють модернізованим танком Т-64 зразка 2017 року. Цей танк вже добре показав себе під час військових дій Сході України, а завдяки модернізації отримав розширені бойові можливості.

Держпідприємство "Харківський бронетанковий завод" обладнало танк новими тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом, пише "Укроборонпром".

Там зазначають, що модернізований Т-64 зразка 2017 року з минулого року серійно постачається до українського війська.

Харківський бронетанковий завод" уже виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року. Випущених машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади, але танки й далі модернізують,– йдеться у повідомленні.

Так, під час модернізації у бойову машину інтегрують сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління.

У прицільний комплекс навідника інтегрують тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Т-64 зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації від Держпідприємства "Орізон-Навігація". Саме такі системи на всі нові бойові машини, які випускають підприємства Концерну.

Цей навігаційний комплекс працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі "онлайн" обмінюватись надійно зашифрованими даними. Данні про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями "Либідь", які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.

Таким чином, модернізація Т-64 до зразка 2017 року дозволяє значно розширювати його бойові машини, а час, який необхідний для інтеграції нового оснащення, дозволяє проводити її під час звичайного поточного ремонту.