Цунамі в районі Зондської протоки спровокувало виверження вулкана Анак Каракатау, який частково знаходиться під водою, що забрало безліч життів

Кількість жертв цунамі в Індонезії зросла до 281 людини, понад 1000 поранені. Про це повідомляє Associated Press, посилаючись на дані офіційних джерел.

Раніше повідомлялося про 222 загиблих, 57 людей вважаються зниклими без вести. На архіпелазі не припиняється рятувальна операція. Пошукові команди повинні будуть досліджувати 100 км берегової лінії в пошуках жертв.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У суботу, 22 грудня, близько 21:30 за місцевим часом цунамі обрушилося на населені пункти в районі Зондській протоки, який розташований між островами Ява і Суматра, і з’єднує Яванське море з Індійським океаном.

Найбільше постраждав округ Пандегланг на острові Ява. Тисячі людей залишилися без даху над головою, пошкоджено сотні будинків і готелів на узбережжі.

Цунамі могло викликати виверження вулкана Анак Кракатау, який частково знаходиться під водою, і посилити повний місяць. При цьому місцевих жителів навіть не попередили про насування лихо.