Колишній губернатор Одещини закликав українців "добре подумати" перед виборами

Колишній президент Грузії та екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі залишив потужне звернення для українців, які змушені покидати свої домівки заради заробітків за кордоном.

"За останні 5 років, тобто за час президентства Петра Порошенка, більше 5 мільйонів українців покинули Україну. Такого відтоку людей Україна не знала із часів Голодомору. Ми маємо справу із справжньою національною трагедією. Ваші діти ростуть без вас, поки ви будуєте Польщу, Францію, Чехію і так далі. Ви повинні мати гідні зарплати та досягати успіху у своїй власній країні", – відзначив Саакашвілі.

"Якщо Порошенко лишиться іще на 5 років, вам просто не буде куди повертатися. Я благаю вас – врятуйте своїми голосами Україну, інакше її просто не буде", – резюмував Саакашвілі.

Варто зазначити, що, політичний аналітик, колишній нардеп і голова мистецького об'єднання «Остання барикада» Олесь Доній вважає, що колишній президент Грузії, екс-голова Одеської обласної держадміністрації, лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі незаконно залишився без громадянства України. В Україні ніхто не може бути позбавлений громадянства, тому просто був ліквідований указ президента Петра Порошенка про надання громадянства Саакашвілі, розповів експерт під час чату на Главреді.

За його словами, такі дії є антиконституційними і будь-який інший президент, який прийде до влади в країні після Порошенка, скасує таке рішення.

"Міхеїл Саакашвілі — дуже енергійна людина. Його боялися, коли він був в Україні… Саме завдяки бунтівної (частково навіть руйнівної) енергії Саакашвілі зруйнував попередній кримінальний порядок в Грузії", — зазначив аналітик. Доній підкреслив, що така енергія небезпечна. "Правда, за цією енергією часто не бачать сенсу того, що він пропонує і говорить", — сказав екс-нардеп. "

Наприклад, нещодавній мародерський скандал в "оборонці" і розкрадання, які довели журналісти — ще три роки тому в програмі Савіка Шустера… Міхеїл Саакашвілі з документами і фактами розповідав саме про Гладковского (вже колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський — Ред.), який займається операціями та контрабандою через Молдову. Він про це говорив три роки тому! Але тоді такої уваги суспільства, яке зараз перед виборами, до цієї справи не було", — заявив експерт.