Анна Різатдінова на шоу “Танці з зірками” ледь не втратила свідомість. Неприємний інцидент стався одразу після того, як Різатдінова та її партнер Олександр Прохоров завершили номер в 10 прямому ефірі на 1+1 – класичний балет під пісню Black Swan Soundtrack “A Swan is Born”.

Різатдінова почала похитуватися в той час, поки Катерина Кухар і Григорій Чапкіс коментували виступ пари.

Танцівниця впустила на паркет квіти і повалилася на партнера. Цей інцидент змусив організаторів перервати трансляцію. Пізніше ведучий Юрій Горбунов повідомив глядачам, що Ганну оглянули медики.

Виявилося, що у гімнастки сильно підскочив тиск – верхній його показник сягнув цифри у 210. На паркет в цей вечір вона більше не виходила.

“Здоров’я може підвести в будь-який момент кожного. Не схоже, що це було від критики Кухар… Вона закінчувала танець з болем – це було видно”, – написала одна з фанаток “Танців з зірками”.

Гімнастка прокоментувала своє самопочуття, подякувавши глядачам за підтримку. Відео учасниця “Танців” розмістила у своєму Instagram-сторіс.

Гімнастка розповіла, що ефір був дуже складним, і підготовка була дуже складною. Анна Різатдінова назвала цей тиждень найскладнішим, оскільки їй за короткий час довелося стати на пуанти.

Крім того, фаворитка “Танців” подякувала шанувальникам за підтримку, завдяки якій вона з Олександром Прохоровим проходить далі.