Михайло Чаплига, відомий український політичний експерт і правозахисник зробив гучну заяву щодо того, що екс-глава уряду України Володимир Гройсман зможе знову очолити Кабінет міністрів.

Більш детально про це Чаплига заявив під час ефіру на телеканалі «НАШ».

Зокрема, політичний експерт, правозахисник Михайло Чаплига не виключає того, що уряд Дениса Шмигаля можуть відправити у відставку. А замість Шмигаля, згідно зі словами фахівця, пост глави уряду може зайняти колишній прем’єр часів президентства Петра Порошенко Володимир Гройсман.

Чи готовий Гройсман очолити Кабмін?

Так, експерт зазначив: «По всій видимості, тимчасовий уряд. І будете потім сміятися, але побачите, що, по всій видимості, прем’єр-міністром України знову стане Гройсман».

А, як відомо, трохи раніше під час інтерв’ю журналістці Олесі Бацман Володимир Гройсман отримав запитання, чи зміг би він погодитися в черговий раз очолити Кабінет міністрів, якби йому надійшла така пропозиція від чинного президента. Згідно зі словами політика, він би не пішов на таку угоду.

Нагадаємо раніше, “Політика страни” повідомляли, що Гройсман нарощує рейтинг і вже навіть дихає в спину Зеленському.

Опитування центру Разумкова по довірі до політиків (не плутати з рейтингами з виборів президента) вперше з весни 2019 року було зафіксовано появу політика, у якого рейтинг довіри вище, ніж у Зеленського.

Ним виявився спікер Дмитро Разумков – йому довіряють 35%. У той час як Зеленському – 30%. І стільки ж Кличко. Недалеко від них Гройсман з 24%.

Знову ми бачимо «підтягування» Кличка і Гройсмана до рівня президента. І виведення Разумкова вище цього рівня.

Згідно конспірологічних версій таким чином ці троє (Разумков, Кличко і Гройсман) «прокачуються» на роль «замінників» Зеленського для різних груп виборців, якщо Зе захоче піти з політики, відмовившись від спроб стати вдруге президентом (чи взагалі звільниться достроково). Тим більше, що це вже друге опитування, яке показує високий результат Кличка і Гройсмана в даній номінації.

Правда, якщо подивитися на президентські рейтинги всіх трьох, то вони дуже малі – 1,5-4%. Також як і рейтинги партій Гройсмана і Кличка. Тобто Зеленському вони поки не конкуренти. Але якщо раптом він не братиме участі у виборах, то варіанти можуть бути різні.