блокада!!

Сьогодні, 20 вересня, у Миколаєві місцеві жителі підтримали блокування адміністративного кордону з Кримом у Херсонській області та пікетували Варварівський міст, через який їдуть на півострів.

Учасники акції не блокували проїзд та стояли обабіч дороги, але зупиняли великовантажні автомобілі та просили водіїв не їхати в анексований Крим.

У руках учасників акції були плакати, на яких закликають не торгувати з Кримом, який наразі окупований.

Мета акції – припинити товарообіг з Кримом.

Мітингувальники тримали в руках плакати: "Крим закритий, торгуй з Європою, повернись ти до Криму … попою", "Крим закритий, бережи гроші і совість, що не торгуй з окупантами".

Нагадаємо, Меджліс кримськотатарського народу оголосив про проведення безстрокової акції з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму. За інформацією координаційної ради акції, через адміністративний кордон будуть безперешкодно пропускатися пішоходи та легковий транспорт. Як довго триватиме блокування вантажного транспорту, не повідомлялось.

Російський голова Криму Сергій Аксьонов засудив дії організаторів блокади і висловив надію на те, що вони одумаються. За його словами, влада Криму стежитиме за тим, щоб можлива відсутність українських товарів не призвела до підвищення цін на продукти.