Всіма улюблений Анатолій Васильєв повертається в серіал “Свати”. Сценаристи “поховали” його ще після п’ятого сезону. Тепер же він з’явиться в спогадах. Причиною відходу з серіалу став конфлікт актора з колегою по знімальному майданчику Федором Добронравовим.

«Я навіть не знаю, чи буде ще продовження, – ділився Анатолій Олександрович вісім років тому. – І не цікавлюся. Все. З мене досить. «А? Шо? Ха-ха-ха! Хо-хо-хо! ». Я не можу так, і багато разів їм про це говорив. Але моє терпіння лопнуло, коли ми знімали сюжет, в якому мене посадили в тюрму. Федя прийшов мене рятувати, а сам продовжує кривлятися, як зазвичай. Заходить до відділення розв’язною ходою, дістає пляшку з кишені … Я вважаю, що саме в цей момент все повинно було бути по-іншому».

«Я пішов, в першу чергу, від Феді, а потім вже від режисера. Федя, він же взагалі починав як клоун. Але і клоуни різні бувають. Я був знайомий з Леонідом Єнгібарова, з Юрієм Нікуліним. Це був розумний, тонкий гумор. А є клоуни, які працюють на самому грубому і примітивному рівні. І я в такому брати участь не хочу », – зазначав Анатолій Олександрович.