Увечері 21 липня невідомі розстріляли мініавтобус з таксистами, які їхали з похорону колеги. В результаті нападу загинули 11 людей, ще четверо отримали серйозні поранення і були доставлені в лікарню.

Інцидент стався в Південно-Африканській Республіці, жертви їхали в Йоганнесбург. Всі загиблі входили до асоціації таксистів провінції Гаутенг (її центр – Йоганнесбург).

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

“Напад відбувся вчора близько восьмої вечора. Автомобіль потрапив у засідку. 11 людей загинули, четверо важко поранені і перебувають у лікарні. Наскільки ми розуміємо, всі вони були з асоціації таксистів Гаутенга”, – розповів представник місцевої влади.

Хто вбивці, поки не відомо. Але відомо, що таксі-мініавтобуси – найпопулярніший вид транспорту в Південній Африці, і боротьба за прибуткові маршрути часто призводить до спалахів насильства.

Як передаваляли, у Південно-Африканській республіці впав пасажирський літак. Надзвичайна подія сталася в столиці ПАР — місті Преторія. Як повідомила місцева служба медичної допомоги, 20 осіб отримали поранення, один потерпілий перебував у критичному стані.