Водій автобуса в Тернопільській області відмовив у безкоштовному проїзді ветерану АТО, який повертався після курсу хіміотерапії

Цей випадок стався 22 липня на автостанції міста Ланівці. 51-річний ветеран АТО Віктор Слободюк їхав з лікарні додому.

“Зайшов в автобус, показав своє посвідчення і вже зібрався було зайняти місце в салоні, як почув від водія: “Гей, а чого я повинен везти тебе безкоштовно? Плати або виходь”. Віктор змушений був вийти з автобуса. Справа в тому, що у нього рак горла. Лікування дуже дороге, і в родині кожна копійка на рахунку”, – розповів голова обласної спілки “Об’єднання учасників АТО Тернопільщини” Роман Нагорний.

Відзначається, що жоден пасажир не заступився за ветерана. Йому довелося чекати наступного рейсу кілька годин, через що родичі почала хвилюватися. Йому телефонували, але чоловік був поза зоною.Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Віктор Слободюк служив на передовій дев’ять місяців. Коли повернувся із зони бойових дій, стало відомо, що у нього рак третього ступеня.

В Києві водій маршрутки відмовився безкоштовно везти 90-річного чоловіка, а також водія почав вимагати гроші за проїзд з учасника АТО.

Нагадаємо, троє чоловіків брутально побили і пограбували ветерана АТО, у якого давно виникли проблеми зі здоров’ям.

Раніше у Житомирі відбувся конфлікт між водієм маршрутки і бійцем АТО. Так, водій автобуса Ємільчине – Житомир відмовився везти Віталія Кравченка безкоштовно по посвідченню учасника бойових дій.