Лікарі без кордонів описують жахливі гігієнічні умови зокрема в місті Абс, який сильно постраждав від громадянської війни в Ємені, передає  Корупція.Інфо

Популярне: Ще одна країна дозволила працювати українцям по безвізу. Готуйте робочий одяг!

З 27 квітня і до сьогодні в Ємені зафіксовано близько 339 тисяч випадків зараження холерою. Про це повідомляє Координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації у своїх щоденних звітах.

"Через тривалий збройний конфлікт в Ємені близько трьох мільйонів людей стали вимушеними переселенцями і не мають доступу до питної води і засобів гігієни", – йдеться в повідомленні.

"Нестача води є однією з найбільш серйозних проблем в Ємені в цілому і в місті Абс (на заході Ємену) зокрема. Санітарія – це ще одна важлива проблема, оскільки більшість домашніх господарств не мають поблизу вбиралень і відбувається звичайна дефекація (люди ходять в туалет прямо на території свого будинку). Погані гігієнічні умови сприяють тому, що ця територія є живильним середовищем для таких епідемій, як триваюча холера і гостра епідемія водянистої діареї", – повідомляє організація "Лікарі без кордонів".

Нагадаємо, в Ємені з 2014 року триває збройний конфлікт, в якому, з одного боку, беруть участь повстанці шиїтського руху "Ансаруллах" і прихильники поваленого президента Ємену Алі Абдуллах Саліха, а з іншого – урядові війська, лояльні президентові Абдураббу Мансуру Хаді.