Дівчинці-підлітку, яку побили однолітки в Одесі, надається вся необхідна допомога, в тому числі, психологічна.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Вона також повідомила, що на даний момент особистості дівчат встановлені, відкрито кримінальне провадження. Денисова підкреслила, що тримає ситуацію на контролі і закликає бути небайдужими, а також завжди повідомляти про подібні випадки.

 

Нагадаємо,  учасники події – знайомі між собою підлітки 13-14 років, які свого часу навчалися в одній зі шкіл Малиновського району міста. Причиною конфлікту між дівчатами став хлопець, який раніше зустрічався з однією з нападниць, а потім, розірвавши з дівчиною відносини, почав залицятися до потерпілої. Спочатку дівчата з'ясовували стосунки словесно, а через кілька днів ображена дівчина, заручившись підтримкою подруг, влаштувала своїй конкурентці бійку.На відео, яке виклали у соцмережах, можна побачити, як дівчину б'ють ногами та руками. Жертву лупцюють по голові, животу, валять на землю, принижують і тягають за волосся. Це супроводжувалось криками "Як воно – бути хвойдою?". Потерпіла плакала і закривала обличчя руками.

Батьків усіх правопорушниць притягнули до адміністративної відповідальності за невиконання обов'язків щодо виховання дітей.

Крім того, у нападі вбачають ознаки кримінального злочину, через що відкрили відповідне провадження.