У справі Олени Зайцевої, яку звинувачують в смертельному ДТП в Харкові, не можуть знайти ключового свідка.

Про це розповіла адвокат потерпілих Лариса Матвєєва. За її словами, на засідання суду ніяк не можуть доставити колишнього лікаря-нарколога Олену Федірко, яка проводила перше обстеження Зайцевої після аварії.

"Саме вона зафіксувала факт наркотичного сп'яніння Зайцевої – нечітку мову, нестійку позу Ромберга. І описала це. Також вона наполягла на аналізі крові та сечі обвинуваченої. Зрештою, в аналізах підтвердилося наявність психотропних і наркотичних речовин. Але Федірко з незрозумілих причин звільнилася з роботи і знайти її в Харкові ніхто не може. Навіть правоохоронці, які повинні її доставити в суд, не можуть її знайти. Ось таке ось дивний збіг обставин", – повідомила Матвєєва.

 Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Вона підкреслила, що у експертів, які досліджують смертельне ДТП в Харкові, постійно не вистачає даних для чітких висновків. Якщо раніше для аналізу і встановлення факту – чи була Зайцева в стані наркотичного сп'яніння – медикам не вистачило 5 мл крові, то тепер технічні експерти не можуть точно встановити швидкість руху джипа, тому що на фото немає достатньої відстані.


Однак авдвокат потерпілих Лариса Матвєєва звертає увагу на той факт, що експерти швидкість руху для своїх розрахунків брали з показань свідків.

"Вони брали ці дані з показань свідків. Коли я запитала чому всі користувачі інтернету змогли встановити швидкість, а ви ні, то експерт сказав, що їм не вистачило відстані. Відстань визначається по точках з відеозапису. Але точки йому не дав технік, який в суді поки не допитувався. Він повинен був зафіксувати прив'язку автомобіля з однієї точки в іншу. Прорахувати це можна, використовуючи Google, однак експерти чомусь не захотіли ним скористатися", – підсумувала Матвєєва.‡агрузка...