У блозі Української правди Сергій Лещенко, розповів про діяльність президента, який під галас воєнного стану, збирається прикупити на підставних осіб останню державну компанію з виробництва теплової енергетики – "Центренерго".

"У нас на очах готується грандіозна афера. Під шумок воєнного стану, розполохавши всіх інвесторів, Петро Порошенко збирається прикупити на підставних осіб останню державну компанію з виробництва теплової енергетики – "Центренерго". Це три великих теплових електростанції, які розташовані в Київській (Трипілля), Харківській та Донецькій областях."

Популярное: От 200 гривен и выше: Уже с 1 декабря на украинцев ждет новое подорожание

Лещенко зазначив що конкурс з продажу "Центренерго" відбудеться 13 грудня.

"Конкурс з продажу" Центренерго "відбудеться в четвер. Заставу за участь в ньому внесли всього дві компанії. Перший учасник – це фірма Віталія Кропачова, бізнесмена з донецького містечка Торез. Його називають маскою чинної влади. Це -" другий Курченко ", через якого заробляє клан Порошенка і на якого за нинішньої влади переписують майно Януковича. Другий учасник продажу – це білоруси, унітарне підприємство "нафтобітумний завод", за якими, за словами різних конспірологів, можуть ховатися лідери Народного фронту Іванчук і Яценюк. Стартова ціна – близько 200 мільйонів доларів, від якої буде зроблено кілька ставок, і тоді " Центренерго "піде "правильним" покупцям. "

Окрім цього Лещенко заявив що попри опонентів повинен перемогти "клан Порошенка":

"У підсумку, за інсайдерською інформацією," Центренерго "повинен купити" клан Порошенка ", а значить – переможцем конкурсу, вже зараз в тіньовому режимі визначено Карпачова. Нинішня влада вже кілька років готувалися до даної схемою. Так, Кононенко і Порошенко контролюють і. о. директора "Центренерго" Олега Куземко. Контролювати менеджмент державної компанії, щоб потім за вкрадені гроші викупити саме підприємство – це "класична" схема української корупції. Схожий підхід був застосований на "Криворіжсталі", яку в п'ять разів дешевше реальної вартості продали оточенню президента Кучми в останній рік його керівництва. "

Лещенко додав, що Порошенко з Кононенко давно готувалися прихопити "Центренерго":

"Ставши власниками "Центренерго", Карпачова і "стоячі" за ним Порошенко з Кононенко стануть такими ж зацікавленими в шахрайську схему "Роттердам плюс", як і Ринат Ахметов. За схему в результаті платимо всі ми як жителі країни, яким продають електроенергію, виходячи з ідеї, що вугілля для спалювання при виробництві струму куплений в Роттердамі, він високої якості і привезений через всю Європу в Україні – тоді як це в реальності низькоякісне вугілля з шахт Ахметова, того ж Корпачова або окупованих територій, який проїхав не дві тисячі, а сто кілометрів. "