Після виборів і формування коаліції визначаться з кандидатурою прем'єра, заявив глава партії "Слуга народу".

Визначатися з кандидатурою на пост прем'єр-міністра України в команді президента будуть після парламентських виборів, коли сформується коаліція. Про це під час годинної сесії відповідей на питання від українців заявив глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

"Я думаю, що на сьогоднішній день говорити про посади прем'єр-міністра не дуже розумно, тому що прем'єр-міністра висуває коаліція. Сьогодні ми не до кінця розуміємо, якою буде коаліція у Верховній Раді. Виходячи з того, кого туди делегує суспільство, з ким нам буде по шляху, з ким у нас буде збігатися бачення і цілі – виходячи з цього ми будемо розуміти, хто на які позиції буде претендувати", – сказав він.

Разумков також повторив, що поки не варто "ділити шкуру невбитого ведмедя" і, за його словами, в партії і команді президента "не займаються розподілом посад".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і глава АП Андрій Богдан не впливали на формування списку партії Слуга народу. Про це заявив глава штабу, сьомий номер у списку партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.