JPG
 
У Костромській області в одній з розташованої там військових частин добровільно пішов з життя військовослужбовець-контрактник Ілля Полупанов, родом з Панкрушихинського району Алтайського краю, який воював на Сході України у складі окупаційних російських військ за терористичну «донецьку народну республіку».
 
Про причину такого вибору життєвого 26-річного Іллі Полупанова не повідомляється.
 
На його особистій сторінці в соціальній мережі «Вконтактє» його друзі і знайомі підтвердили факт смерті російського терориста. Деяку інформація звідти вже видалено, але вона залишилася в «пам'яті» інтернету. 
 
Зазначимо, що Полупанов за свої «подвиги» на Сході України російською владою був нагороджений «медаллю Жукова», якою нагороджують військовослужбовців «за відвагу, самовідданість і мужність, проявлені в бойових діях при захисті Вітчизни і державних інтересів Російської Федерації, за особливі відмінності при несенні бойової служби, бойового чергування та при участі в навчаннях і маневрах, за відмінні показники в бойовій підготовці».
 
Медаль росіянин отримав, як видно з нижченаведеної фотографії, 12 грудня 2014 року – це час найбільш активних бойових дій між Збройними силами України та окупаційними російськими військами разом з терористами «днр».

Читайте  також:  Київський боєць Нацгвардії повісився після повернення з зони АТО

Зазначимо, що за даними томських ЗМІ, в так звану «новоросію» вирушили воювати на стороні терористів «днр» і «лнр» близько 200 добровольців з Алтайського краю.
 
Нагадаємо, що у терористичній «донецької народній республіці» вирішили відродити самий, напевно, одіозний релікт радянського минулого: колгоспи…
 
Вчора у багатьох терористичних електронних ЗМІ донецьких «республіканців» для місцевих і російських журналістів на 9 квітня анонсується публічна акція, яка подається як «установчі збори», на якому буде створено якийсь «республіканський колгосп».
 
Цей «колгосп» з вельми гучною назвою буде знаходитися в селищі Кринична, що біля Макіївки.
 
«9 квітня 2015 року об 11.00 у Будинку Культури „Юність” селища Кринична відбудуться установчі збори з організації першого Республіканського колективного сільськогосподарського підприємства. Запрошуються представники ЗМІ», – повідомляє один із сайтів терористів.

 

Джерело: Корупція.Інфо.