ATO

Тернопільський військовий комісаріат надіслав повістку бійцеві батальйону "Айдар" Андрію Юркевичу, який загинув у бою поблизу міста Щастя (Луганська область) 5 вересня минулого року.

Про це повідомила дружина бійця Христина Юркевич на своїй сторінці в Facebook."Моєму чоловікові, Юркевичу Андрію, прийшла повістка про прибуття в Тернопільський міський військовий комісаріат протягом 24-х годин… Через три тижні, а саме 5 вересня 2015 р. вже рівно рік , як Андрій загинув під час виконання бойового завдання … Мені в голову не вкладається, як так за цілий рік не навести лад в базі даних в зовсім невеликому місті, або просто хочуть перевірити реакцію рідних?", – написала вона. Як повідомляють місцеві ЗМІ, це не перша помилка в роботі військкомату. Тернополянина Руслана Бенько, який чотири місяці служить в зоні АТО у складі окремої зведеної штурмової роти "Карпатська Січ", досі розшукує комісаріат, щоб вручити повістку.

Чоловік планує відсудити у військкомату 100 тис. грн за те, що його внесли в список "ухильників" та оприлюднили у ЗМІ неправдиві факти.

"Я приїхав з-під Донецького аеропорту. Там ми захищаємо наші бойові позиції. Я пішов на фронт добровольцем, але наш батальйон входить до складу Збройних Сил України. Не розумію, чому досі наш військкомат не може впорядкувати ці списки", – розповів військовослужбовець.

Корупція. Інфо