Міхеїл Саакашвілі вважає, що у Верховній Раді України буде достатньо голосів для того, щоб він зайняв пост віце-прем’єр-міністра з реформ, незважаючи на те, що в Раді стверджують зворотнє. Саакашвілі каже, що налаштований оптимістично.

Про це Саакашвілі сказав в ефірі програми “Реальна політика з Євгеном Кисельовим” на телеканалі “Україна 24″вчора увечері).

“Я вважаю, що голоси зберуться. Я дуже оптимістично налаштований. Просто не було мобілізацію фракції (” Слуга народу “- Ред.), це як з корабля на бал раптом зайшло несподівано для всіх це уявлення, і люди були розгублені”, – розповів колишній президент Грузії.

Саакашвілі зазначив, що у нього була цікава зустріч з фракцією “Слуга народу”.

“На виборах (парламентських 2019 року – ред.), Коли я побачив, що моя партія” Рух нових сил “забирає там 2-3% у” Слуги народу “, але при цьому не проходить до парламенту, я закликав наших виборців, багато тисяч українців, голосувати за “Слугу народу”, щоб не відібрати у них монобольшостіі. Я як би свій пасивний внесок в це зробив “, – зазначив він.

За словами Саакашвілі, на зустрічі з ним і прем’єр Денис Шмигаль сказав, що хотів би, щоб була краща комунікація між урядом і парламентом.

“Я був парламентарієм кількох скликань в Грузії, був віце-президентом ПАРЄ, і розумію, може бути, більше за багатьох інших людей роль парламенту. Україна парламентсько-президентська держава, тому більшість ініціатив має виходити від парламенту”, – зазначив він.

Саакашвілі також повідомив, що у нього була в неділю “хороша зустріч” зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим, якого він вважає дуже перспективним українським політиком.