Увесь світ зрозумів справжнє обличчя Росії та кремлівського диктатора Володимира путіна. До цьоого призвела повномасштабна війна проти України,  безліч втрат, як серед мирних жителів, так і серед військових, нечувана жорстокість російських вояк.

Зокрема, Захід вже остаточно вирішив його долю. Про це сказав російський публіцист із Вашингтона Андрій Піонтковський. Свою думку він висловив під час ексклюзивного стріму на ютубі 24 каналу.

За його словами, кожен такий злочин, який сьогодні, 27 червня, Росія вчинила по Кременчуку, воно підійматиме увесь світ до того, щоб над Україною закрили небо. Крім цього, зараз, як зауважив Піонтковський, існує головна тенденція у Заходу: остаточна, безповоротна стратегічна поразка Путіна.

Все, Захід уже вирішив, що з ним робити,– сказав публіцист.

І пояснив – вони вирішили його більше не боятися. І до цієї думки дійшли у всьому світі, оскільки побачили його здібність приносити горе, страждання, біди та смерть українському народові.

Увесь цивілізований світ зрозумів, що Росія уже програла у цій війні проти України. Однак був й такий момент, коли сам кремлівський диктатор Путін зрозумів, що він приречений, зазначає Піонтковський. За його словами, ключовою датою у російсько-українській війні стало 16 червня – приїзд трьох “капітулянтів” в Київ. Мовиться про президента Франції Еммануеля Макрона, канцлера Німеччини Олафа Шольца та прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі.

Крім цього, як наголосив публіцист, було ще одна головна подія: поразка росіян під Києвом.

Після цього і Путіну, і російським генералам стало зрозуміло, що на полі бою перемогти Україну їм не вдасться. Свою основну ставку вони зробили на так звану “партію миру” з її бажанням “зберегти обличчя Путіну” і намаганнями вмовити Україну піти та територіальні поступки,– сказав Піонтковський.

Однак їхня “місія” повністю провалилася. Вони зіштовхнулися з потужним відторгненням цього плану. Мовиться як про українське суспільство, так і про владу.

Для Путіна це був величезний удар, – наголосив Піонтковський.

Вперше зрозумів, що приречений. Тож поразка Росії – це вже невідворотний процес. Це зрозуміли навіть у Москві, додав публіцист.

“Вони, звісно, святкують салютами “взяття” Сєвєродонецька, Тарасівки, Мамонтівки, однак стратегічна тенденція визначилась остаточно. Це помітно з кожним кроком”, – вважає він.

І гадає, що глава країни-агресорки вперше зрозумів, він приречений, коли жоден з його трьох шляхів “перемоги”, на які надіявся Путін, не спрацювали. Мовиться про такі “карти”, які хотів розіграти кремлівський диктатор.

За словами публіциста, перший з них був “бліцкриг”. Тобто методика, яку росіяни використали в Чехословаччині у 1968 році. Тоді війська СРСР та союзників повалили чехословацький уряд та окупували країну з метою припинення реформ Празької весни.

Вони використали авіацію, увірвалися в будівлю центрального комітету, арештували керівників Чехословацької Соціалістичної Республіки та вивезли їх до Москви. Утім, така тактика в Україні в Путіна провалилась.

Другий – це використати свою агентуру впливу в обличчі 3 керівників могутніх європейських держав, щоб змусити Україну піти на принизливу угоду, яка знищить її державність,– пояснив Піонтковський.

Останній – 3 шлях, яким хотів Путін отримати “перемогу” – це ядерний шантаж. Однак, як наголосив публіцист, він теж не спрацював, як і 2 попередніх.

Піонтковський зауважив, що дуже важливо розрізняти ядерний шантаж та використання ядерної зброї. За його словами, це зовсім різні речі.

Ядерний шантаж може бути успішним. Він працював у Путіна з 2007 року,– заявив Піонтковський.

Він зазначив, що саме завдяки цьому шантажу Україну не взяли в НАТО, мовляв, вона не відповідає якимось високим критеріям. Однак Албанія й Північна Македонія вже давно “доросли” до такого високого геополітичного рівня.

Путіна вже ніхто не боїться. Завдяки цьому ж путінському ядерному шантажу була така млява реакція Заходу на анексію Росією частини Грузії, а також на анексію Криму. Однак зараз шантаж Путіна вже не працює.

Це глобальне явище, яке є не тільки в позиції Вашингтона. На пострадянському просторі припинили боятися Путіна. Саме тому він біситься, – наголосив Піонтковський.