У вівторок, 3 листопада, донецький «Шахтар» зазнав нищівної поразки від німецького клубу «Боруссія» (Менхенгладбах у матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів — 0:6.

Команди зустрічались на полі стадіону НСК «Олімпійський» в Києві.

З перших хвилин матчу німці взяли гру під свій контроль — перший м’яч у ворота «Шахтаря» залетів уже на 8-й хвилині від Алассана Плеа. На 17-й хвилині, намагаючись відбити м’яч, у свої ворота забив Валерій Бондар. На 26-й хвилині знову відзначився голом Плеа. І на 44-й хвилині «Шахтарю» забив ще й Рамі Бенсебаїні.

У другому таймі «Боруссія» також не дала українцям відігратися — на 65-й хвилині забив Ларс Штіндль і на 79-й втретє узяв ворота Алассан Плеа.

Донецький «Шахтар» потрапив до Ліги чемпіонів напряму, оскільки посів перше місце у минулому розіграші Прем’єр-ліги Чемпіонату України з футболу. Окрім «Реала» та «Інтера», його суперником у групі стала німецька «Боруссія» з Мюнхенгладбаху.