Ні для кого не секрет, що для країни-агресорки РФ Донбас є пріоритетним напрямком по захопленню українських територій. Проте вже більше року російська армія зазнає постійних невдач. Попри це, вище керівництво РФ не хоче зупинятися і як вважає аналітик Defense Express Сергій Згурець, росіяни будуть намагатись захопити Часів Яр, щоб повністю оточити місто Бахмут 

Таку думку він висловив в етері телеканалу “Еспресо”. 

“Якщо ми говоримо про Бахмут, то зараз ситуація є дуже складною. Російська армія продовжує спроби прорвати нашу оборону на півночі міста. Складається враження, що росіяни хочуть швидко вийти на Часів Яр. Оборона по флангах Бахмута є досить надійною, що утримує противника від просування. Проте росіяни продовжують шукати можливості, щоб обійти Бахмут та вийти на Часів Яр, що дозволить їм звузити кільце навколо міста Бахмут”, – пояснив Згурець. 

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо. 

Аналітик вважає, що військове командування ЗСУ повністю контролює ситуацію в Бахмуті. 

“Поки що якісних змін на Бахмутському напрямку не варто очікувати. Забезпечення українських військ в Бахмуті через траси є досить надійним. Я переконаний, що наше командування враховує всі ризики з великого оточення наших військ в Бахмуті. До того ж наші війська в Бахмуті отримали підсилення”, – додав він.