Наразі є ймовірність того, що ЗСУ доведеться відійти від Бахмута Донецької області, щоб накопичити ресурси для весняного контрнаступу. Про це заявили у Сполучених Штатах, крім того порадивши українським захисникам тягнути час, в очікуванні поставок нового озброєння

“За словами високопосадовця, США радять українським силам тягнути час, щоб дозволити танкам та іншому озброєнню прибути. Щоб зібрати ресурси для весняного наступу на півдні, Україні, можливо, також доведеться незабаром вивести свої війська зі східного міста Бахмут, заявили американські та європейські чиновники, присудивши Росії символічну перемогу”, – пише Bloomberg.

Зазначається, що відхід із Бахмута не матиме стратегічного впливу на війну. Американський чиновник розповів виданню, що українські війська, найімовірніше, встановлять оборонні лінії дуже близько до місця, де зараз проходить лінія фронту.

Видання прогнозує, що з Бахмута Росія просуватиметься до Слов’янська і Краматорська Донецької області.

“Її військам навряд чи вдасться захопити всю східну частину Донецької області найближчим часом, зважаючи на величезні розміри території. Обидві сторони, ймовірно, намагатимуться використати елемент несподіванки, тобто час і місце нападу завжди можуть змінюватися залежно від розвитку війни”, – йдеться у матеріалі.