Українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, вразила шанувальників пікантним фото в ліжку.

Відповідний знімок зірка розмістила на своїй сторінці в Instagram. На ньому вона позувала абсолютно голою, прикривши інтимні частини тіла ковдрою.

“А скільки ти спиш? Я ось сьогодні тричі по годині та ще півтори години в готелі. Але це перельоти просто. Збираю ніч по хвилинах”, — написала Сєдокова.

Шанувальники із захопленням зустріли нову публікацію співачки. У коментарях під постом вони залишили чимало приємних компліментів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

А сколько ты спишь? Я вот сегодня три раза по часу и ещё полтора часа в гостинице ) Но это перелёты просто. Собираю ночь по минуткам. Раньше, совсем мало спала, по часов 5 могла каждую ночь. Некоторые исторические личности были способны спать всего 3-4 часа в сутки. Эдисон, Да Винчи, Франклин, Тесла, Черчилль – все они спали гораздо меньше признанной нормы и чувствовали себя вполне здоровыми. Учёные считают, что подобные нарушения сна – обратная сторона большого таланта или гениальности. Я решила зайти в гениальность таким путём 😂 Но если честно, я до сих пор не нашла идеальную формулу часов, которые я должна проспать и проснуться идеально выспавшейся. Что думаете, правда, чем больше, тем лучше ?? Если сплю больше 8 часов, кажетс, все на свете проспала) Итак, сколько ты спишь ?

Допис, поширений ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Нагадаємо, що раніше Анна Сєдокова схвилювала шанувальників новиною про те, що хвора на кропив’янку. Однак буквально через кілька днів показала себе у всій красі в купальнику біля басейну, заспокоївши фанатів.

“Втеча для порятунку. Я, взагалі-то, не з слабаків. Сильна жінка, але коли іноді потрібно втекти, щоб знайти шлях до себе. Знайти себе. Коли напад загострився, я сіла в машину і помчала”, – підписала фото Седокова.

Зазначимо, Седокова часто радує фанатів відвертими знімками.

Також раніше Анна Седокова нарвалася на чергову порцію критики в мережі, коли опублікувала знімок, на якому блиснула пишними грудьми в сукні з глибоким декольте.