У стінах Львівської міської ради станом на 10:30 перебуває близько 300 двірників. 

Вони стоять на коридорі а також у холі і самому сесійному залі, повідомляє Корупція. Інфо

Продовжене засідання сесії ЛМР не може розпочатися. Сотні комунальників, які сьогодні прийшли на пікет, не пропускають депутатів.

1-174

Двірники вимагають, аби депутати проголосували за зміни до бюджету і виплатили їм премію за вивіз сміття.

Садовий пройшов у сесійну залу під вигуки ганьба і з двома охоронцями.

2-87

Так, за словами комунальників, вони не вийдуть з Ратуші, поки депутати не проголосують бюджету розвитку на 2017 рік. Також вони повідомляють, що до сесійної зали їх провів голова профкому. Працівники ЛКП повністю заблокували сесійну залу та два перших поверхи ради.

На питання, хто зараз займається прибиранням вулиць – комунальники мовчать. Так само і не відповідають на питання про те, хто попросив їх прийти сьогодні у мерію.

«Сьогодні прийшли громадські організації, народжені Революцією Гідності…Також є комунальники, яким треба платити за їх працю. Ми провели нараду і домовилися, що зараз ми сформуємо порядок  дениий і проголосуємо про врегулювання питання на «Сільмаші» і про створення контрольної депутатської комісії», –  намагався пояснити цей балаган міський голова Андрій Садовий.

До мерії також прийшли мешканці мікрорайону Рясне, які вимагають, аби на цій території заборонили будь-яку сміттєпереробну діяльність.

Варто зазначити, що сесія почалась у екстремальних умовах.

До слова, серед депутатів звучить думка, що пікет комунальників організувала команда мера Львова, аби зіштовхнути їх лобами з мешканцями Рясне і в результаті хаосу не прийняти жодного конструктивного рішення.