Полонений окупант розповів СБУ про їхні втрати на Сході. За словами загарбника, у боях за одну вулицю загинуло 70% роти.

СБУ допитали російського окупанта, якого українські військові взяли в полон. Він є уродженцем Луганська, якого мобілізували на війну з лав “народної міліції лнр”. Розмову із загарбником опублікували 20 червня.

Окупант згадує Рубіжне. Там у боях за одну вулицю полягло 70% від його роти. Цікаво, що взяти район росіяни не могли майже місяць. Хоч на східній ділянці фронту ворог має чисельну перевагу щонайменше в 20 разів.

Вулицю леніна (зараз Володимирська – примітка) ми проходили у загальній сумі тижня 3, може 4. Просувалися з такими боями та втратами, що “за цей час були великі руйнування, великі втрати… від роти 70 відсотків”, – розповідає загарбник.

Після чисельних втрат роту з Рубіжного перегрупувати не відправили. Підрозділи перекинули на гарячу точку, на Сєвєродонецьк. Втрати росіяни поповнювали мобілізованими новобранцями.

Українські військові зустріли окупантів шквальним вогнем у промзоні. Це спонукало загарбників здатися, щоб якнайменше зберегти життя.

Наразі уродженець Луганська та інші полонені з незаконних збройних формувань надають свідчення слідчим СБУ.