Перші мобілізовані росіяни зʼявились на Півдні України, також вже є вбиті

Полковник СБУ Роман Костенко розповів, що Збройні сили України спостерігають перекидання перших мобілізованих на Південь України
Про це він повідомив в етері одного з телеканалів.

“Додатковий ресурс противника – завжди погано для поля бою. Оскільки це завжди люди в танках, з автоматами та іншій військовій техніці. Тому, якої б якості вони не були, в будь-якому вони будуть стріляти в нас”, – пояснив Костенко.

Полковник СБУ повідомив, що на Півдні України вже є перші вбиті мобілізовані росіяни.

“Проте не можу не погодитись з тим, що дійсно все залежить від якості мобілізаційного ресурсу Росії. Ми розуміємо, що перші мобілізовані з РФ вже є на Півдні України. І перші вбиті теж є. Для нас нічого не змінюється. Наша артилерія буде щільніше бити по окупантах, скільки їх би не було”, – додав він.

Нагадаємо, Українська розвідка підтверджує факт того, що перші мобілізовані росіяни вже перебувають на території України, зокрема у Херсонській та Харківській областях.

Про це заявив член координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та представник пресслужби ГУР Андрій Юсов в етері телемарафону 

— Тих, кому найбільше “пощастило”, їх без підготовки одразу відправляють на фронт до складу окупаційних військ, до тих підрозділів, які зазнали найбільше втрат. Ось цей кадровий голод поповнюють мобілізованими новобранцями.

Серед них також багато звернень до проєкту Хочу жить, з поясненнями і уточненнями, як правильно здаватися в український полон.