Голова української делегації в Тристоронній контактній групі по врегулюванню російсько-українського конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук заявив про те, що рішення покинути ТКГ має прийняти сам Вітольд Фокін.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

“Не знаю, що Вітольд Павлович мав на увазі, він зі мною не радився, на делегації це питання не обговорювалося, тому це його особиста позиція. Він може робити так, як уважає за потрібне: працювати, не працювати, іти, не йти – це його особиста справа”, – наголосив він.

На уточнення журналістів видання, чи справді Вітольд Фокін потрапив у склад ТКГ за його порадою, Кравчук ще раз наголосив, що не має жодного стосунку до цього призначення.

“Повторюю сто перший раз, що не маю і не мав жодного стосунку до призначення Вітольда Фокіна в склад делегації України. Мене разом із ним одного й того самого дня, однієї й тієї самої години, удвох запросили в Офіс президента й запропонували мені очолити делегацію, а йому – бути координатором у питаннях комунікації із ОРДЛО. Це його головне завдання. Я не заперечував, бо мене про це ніхто не питав”, – підсумував він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що депутати фракції “Голос” ініціювали звернення до Президента України Володимира Зеленського з вимогою звільнити Вітольда Фокіна з посади у тристоронній контактній групі.