Обшуки в будинку, який орендує екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян, пов’язані зі справою про викрадення і вбивство в 2014 році журналіста Василя Сергієнко.

Про це передають Українські новини з посиланням на джерело в ГБР.

“Обшуки проведені в ході досудового розслідування кримінальної виробництв за фактом викрадення 4 квітня 2014 року в Корсунь-Шевченківському та умисного вбивства журналіста Василя Сергієнко по місцях проживання одного з народних депутатів минулих скликань, члена Партії регіонів”, – сказав представник відомства.

Він не уточнив, про якого екс-депутата Ради йдеться. За даними ЗМІ, раніше будинок належав колишньому депутату Верховної Ради Геннадію Бобову.

Нагадаємо, рано вранці 12 червня до екс-міністра інфраструктури нагрянули з обшуком детективи ГБР. На fb-сторінці Омеляна говорилося, що обшук пов’язаний зі справою проти попередніх власників будинку, де він живе з сім’єю.

Додамо, що 16 листопада 2018 року Соснівський райсуд Черкас випустив під заставу підозрюваних в убивстві Сергієнко. Їм призначили заставу в сумі 2 млн грн підозрюваному в організації вбивства Мельнику, і 800 тис. Грн – одному з виконавців злочину Горбенко. У свою чергу Мельник в ході слідчих дій ім’я замовника не назвав.