Глава Офісу президента Андрій Богдан, раніше розповів про свою любов до троллінгу і вечірок, назвав умови свого звільнення з посади і про те, як себе почуває Володимир Зеленський.

Про це він заявив в інтерв’ю “Українській правді”.

Про своє звільнення

– Коли я працював в Кабміні, багато моїх колег сприймали звільнення прямо як якусь велику трагедію і руйнування життя. Для мене перехід знову в стан адвокатури – це настільки швидко і багато разів відбувалося, що наступного дня я був в офісі і активно працював. Після Офісу президента – так я в будь-який момент! У мене за Офісом президента дуже комфортне, веселе і радісне життя, – зазначив Богдан.

За його словами, у нього, проте, немає права піти. Він зобов’язаний йти разом в президентом Володимиром Зеленським до кінця.

– У мене немає права піти. Ми ще на стадії виборчої кампанії домовилися з Володимиром Олександровичем, що я йду з ним до кінця, до того моменту, коли він не дозволить мені піти. Свого особистого бажання мало, я повинен отримати згоду президента, – сказав глава Офісу президента.

Про Володимира Зеленського

За словами Богдана, український лідер дуже втомився від негативу, в тому числі і з соціальних мереж.

– Втома від негативу. Тому що дуже багато негативу на нас виливається із засобів масової інформації – він це дуже болісно сприймає. Я більше такий звичний, я іноді йому кажу: “Перестань читати” Фейсбук “, перестань читати інтернет, це перекручена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії”. Це 100 відсотків правди. Але для нього це дуже болісно – зазначив Богдан.

Керівник Офісу президента також зазначив, що дійсно сам написав заяву про звільнення на початку серпня.

Про Олександра Дубинського

На запитання, чи не отримала партія “Слуга народу” в особі Олександра Дубинського “троянського коня” (останнім часом депутат часто критикує керівництво партії і навіть заговорив про створення власної партії), Богдан відповів негативно.

– Олександр Дубинський – професійний журналіст. Він, як і будь-який журналіст, хоче отримати свою часточку відомості, публічності, слави. Я не думаю, що ним керують бажання негативні по відношенню до держави або до нашої фракції, або до нашої партії. Швидше, це його погляд на речі і його бажання публікувати ці погляди, робити їх відомими.

Можливо, він, ставши політиком, хоче “випити цю чашу до дна”, стати відомим лідером політичним, ще щось, – заявив Богдан.

Він додав, що в партії “є різні думки і є люди, які принципово з чимось не згодні”. Однак в цілому фракція “ефективна і голосує за всі поставлені перед Верховною Радою законопроекти”.

Про поліграф

Щодо скандалу з поліграфом, в результаті якого депутати “Слуги народу” проходили детектор брехні глава ОП зазначив, що особисто він до цієї ідеї ставився критично.

– Я критично до цього дуже ставився, але я бачу, що зараз це позитивно сприймається суспільством, позитивно сприймається самими депутатами. І знаєте, можливо, це відповідь. Якщо питання залишається без відповіді, то він дає такий осад у відносинах, і цей негатив може в будь-який момент вийти.

Якщо один іншого звинувачує в чомусь, пішли на поліграф, дав відповідь на питання – ні, це неправда. І той, хто ставив це питання, отримує відповідь. І цей переконав також. Ну, я думаю, якщо це дає відповіді на питання і суспільству, і один одному, то цей інструмент можна задіяти, – сказав Богдан.