Тут Гендиректор «1+1 медіа» в ФБ заявив, що канал переживе і Януковича, і глядачів.

Ну, по-перше, це не серіал про Дункана Маклауда, що серед нас має залишитися хтось один! А, по-друге, вирішувати скільки існувати каналу – не найманому менеджеру, а його власнику!

Щодо суті питання про участь Марченко у проекті «Танці з зірками». Ткаченко заявив, що жінка за чоловіка не відповідає і, мовляв, взагалі ніякої заангажованості тут не має, а канал жодної провокації такими діями не створює.

Що це відверта провокація – у мене жодних сумнівів. Не розуміти, що це викличе в суспільстві резонанс і розкол на два табори, може тільки інфузорія-туфелька. Сподіваюсь, що на плюсах такі не працюють. Інакше, як канал до цього створював доволі якісний контент?

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

От як Марченко більш відома у суспільстві? Як телеведуча та журналіст? Чи як дружина Медведчука і кума Путіна? Дивлячись шоу, як люди будуть реагувати? Ось танцює відома зірка – телеведуча і журналіст. Чи, ось танцює жінка Медведчука та кума Путіна! На одному з центральних каналів України, Карл!

І от заангажованість каналу проступає день при дні. Для прикладу, я сподіваюсь, що канал обов‘язково задасть Марченко питання: «Чий Крим»? А краще її чоловіку! Я сподіваюсь, що він підтримає дружину і прийде на шоу, щоб повболівати за неї у проекті! А може і кум підтягнеться, якщо Марченко вийде у фінал. На фіналі ЧС з футболу він же був присутній!


 
І я хотів би побачити, щоб журналісти або ведучі все ж таки задали питання про Крим таким «патріотам» України, як Марченко та Медведчук. Адже журналісти постійно задають це питання не патріоту, за версією, 1+1, Усику. От і подивимося, на скільки об‘єктивним є канал. Чи він таке питання задає не всім?

Щодо того, що шоу поза політикою. Цікаво, це вони, мабуть, у Путіна перейняли. Той також заявляв, що футбол має бути поза політикою.

Співпадіння. Не думаю!


\