Тетяна Єгорова, художній керівник танцювального колективу «Адель», учасники якого відпочивали в одеському дитячому таборі «Вікторія» на момент страшної пожежі, майже півроку тому покинула Україну.

Про це стало відомо в ході чергового засідання суду у справі про пожежу в «Вікторії».

Єгорову вирішили допитати у зв'язку з новими обставинами, які вдалося з'ясувати: експертизи, проведені незалежними фахівцями з Чехії та Іспанії, показали, що ймовірною причиною пожежі був кип'ятильник, забутий включеним в її кімнаті. Однак протягом деякого часу Єгорова не була в суді, і тоді було винесено рішення доставити її на допит примусово.

На жаль, зробити цього також не вдалося. Виявилося, що ще в грудні Єгорова полетіла в Барселону, де, як видно, перебуває досі – принаймні, на батьківщину вона не поверталася.Додамо, що Єгорова мала повне право залишати Україну і відправлятися куди завгодно: у справі вона проходила всього лише свідком, і її свобода пересувань не була як-небудь обмежена. Відразу після пожежі Єгоровій планували пред'явити підозру в тому, що саме її дії стали причиною пожежі. Однією з підстав для цього стала думка співробітників дослідницько-випробувальної лабораторії ДСНС України в Одеській області, які прийшли до висновку, що дерев'яний корпус «Вікторії», швидше за все, загорівся саме через забутий Єгоровою кип'ятильник. 

Однак потім від ідеї пред'являти Єгоровій звинувачення відмовилися: проти цього протестували члени колективу «Адель», ряд активістів «євромайданівського» спрямування, а також, за непідтвердженою інформацією, оточення губернатора Одеської області Максима Степанова. Крапку (як тоді здавалося) в питанні поставили столичні експерти, які заявили, що, мовляв, причину пожежі встановити неможливо, так як всі докази знищені вогнем. 

В результаті фактично єдиним підозрюваним у виникненні пожежі виявився директор табору Петрос Саркісян: за версією слідства, він не організував підключення системи протипожежної сигналізації «Вікторії» до централізованого пульту пожежної охорони ДСНС, що і стало (?! – ред.) причиною загоряння.‡агрузка...