Одразу після закінчення засідання фракції “Слуга народу”, де обговорювалися майбутні кадрові перестановки в уряді, нардеп і колишній телеведучий Олександр Дубінський поїхав до бізнес-центру, де знаходиться офіс олігарха Ігоря Коломойського.

Авто Дубінського журналісти помітили під “Міленіумом”. Приблизно за двадцять хвилин з підземного паркінгу бізнес-центру виїхав кортеж, яким найвірогідніше користується сам Коломойський. З різницею в декілька хвилин з парковки навпроти від’їхало і авто Дубінського.

У коментарі виданню нардеп заявив, що дійсно у вівторок приїжджав до “Міленіуму”, але не зустрічався з Коломойським і нічого з ним не обговорював. За словами нардепа, він “зайшов до друзів у “Міленіум”. Називати імена “друзів” Дубінський не захотів, але наголосив, що в “Міленіумі” також є офіс нардепа і соратника Коломойського Ігоря Палиці.

На уточнюючі запитання нардеп заявив, що в позаробочий час має право займатися чим заманеться.

Раніше журналісти телепрограми “Схеми” помітили Олександра Дубінського на святкуванні дня народження бізнесмена Михайла Кіпермана. Там же в якості гостей перебували Ігор Коломойський та Ігор Палиця.

Зазначимо, 4 березня відбудеться позачергове засідання Верховної Ради, яка розглядатиме “питання про Кабінет міністрів України та про діяльність МВС України, СБУ, ДБР, НАБУ, Офісу Генпрокурора у сфері подолання корупції в Україні і зміцнення правопорядку”.

Напередодні “Слуга народу” за участі президента Володимира Зеленського провела засідання фракції, де нардепам представили нові кандидатури в уряд.

За даними УП, президент Володимир Зеленський запропонував фракції “Слуга народу” призначити прем’єром віце-прем’єра Дениса Шмигаля.

Окрім того у мережі розгорівся скандал із нібито поданою заявою Гончарука до суду – що виявилось фейком.

Як зазначається, прем’єр-міністр Олексій Гончарук може написати заяву про відкликання позовної заяви до Окружного адмінсуду навіть якщо він її туди не писав і не надсилав.

“Суддя буде приймати рішення, або суддя повертає заяву, умовно кажучи, залишає без розгляду. Далі є можливість її розглянути. Розглядає її у двох варіантах, або без виклику осіб, або з викликами осіб.

Яке рішення може прийняти суддя: або задовольнити, або відмовити, або задовольнити частково. Позиції, які там зазначені: заборонити включати у порядок денний, виносити на голосування, голосувати і оголошувати”.