Батько загиблого в Прилуках Чернігівської області підлітка не вірить у результати експертизи, яку днями опублікувала Національна поліція.

Поліція пояснює все нещасним випадком, мовляв хлопець помер внаслідок відкритої черепно-мозкової травми, яку він отримав, впавши на рейки. А поїзд його ще й придавив. А побоїв на тілі підлітка експерти не знайшли. Батько збирається домагатися правди.

Поїзд не збивав, але придавив.

Начальник Головного слідчого управління Національної поліції Максим Цукрідзе завив, що у загиблого 14-річного жителя Прилук Дениса Чаленка виявлені переломи кісток обличчя та черепа, пошкодження головного мозку.“На тілі немає пошкоджень, яких завдали руками і ногами, або травм сторонніми предметами. Також немає пошкоджень, які могли б виникнути при вертикальному притисненні поїзда”, – заявив Цукрідзе.

Тобто Дениса Чаленка поїзд не збивав, як спочатку заявляли слідчі Прилуцького відділення поліції.

Однак у результатах експертизи йдеться, що підлітка поїзд міг просто придавити, коли він лежав на шляхах.

“Тілесні ушкодження могли утворитися в результаті дії металевих конструкцій поїзда, коли потерпілий лежав на бетонних шпалах між рейками”, – йдеться у документі. А ногу підліток зламав, спіткнувшись об рейки, йдеться у висновках експертів.

Також Цукрідзе заявив, що при розтині печінки і нирок Дениса, там виявили 0,74 проміле алкоголю і кофеїн. А під нігтями у хлопця експерти не виявили чужий епітелій.