У Росії для двох сімей з Республіки Тива поїздка до цілющого джерела стала останньою в житті. Сім'ї подорожували на автомобілі «УАЗ-469» і, коли під'їхали до річки Шуй в районі однойменного селища, вирішили, що позашляховику вдасться подолати водну перешкоду.

Спроба форсування річки виявилася невдалою: автомобіль перекинувся, 12 людей опинилися у воді. За останніми даними, дев'ять туристів, в тому числі семеро дітей загинули. Двом пасажирам «УАЗа» вдалося врятуватися, доля ще однієї жінки встановлюється. Вона вважається зниклою безвістиЗ'ясувалося, що сім'ї їхали до джерела мінеральних вод Аржаан Дустуг-Хем ( «Солона річка»), що вважається цілющим. Організованого мостового переходу до цієї місцевості немає, мандрівникам необхідно перебиратися через річку, а потім ще близько шести кілометрів слідувати по лугах і пасовищах.

Після трагедії, що трапилася глава Туви закликав земляків бути обережними біля річок: через сильні дощі рівень води може різко піднятися, а течія – посилитися.‡агрузка...