Ось уже майже місяць минув від скандалу з національним відбором на "Євробачення". Українська переможниця, співачка MARUV (Анна Корсун), з якою не підписали контракт для участі у конкурсі через ряд причин, у тому числі і політичних, продовжує займатись своєю кар'єрою.

Так нещодавно MARUV стала відкриттям української музичної премії "Yuna" і отримала аж три статуетки. А ось після музичної премії в Україні артистка подалась в сусідню Росію, де виступила на одній іх місцевих радіостанцій.

Так, відео було опубліковане в Instagram-акаунті Maruv_singer. На ньому зірка виконувала пісню "For You" і танцювала.

Зрозуміти позицію української виконавиці виступати на російських радіостанціях, враховуючи мяко кажучи непрості відносини між нашими державами, чесно кажучи важко.

Проте сама співачка не раз заявляла про те, що вона не лізе у політику і у неї є шанувальники у різних країнах, у тому числі і у Росії.

Виступ на радіо це ще квіточки. Так на початку квітня, 6 числа, у Марув запланований великий сольний концерт у Москві. а через декілька днів і у Санкт-Петербурзі. Все ж заробляння грошей у наших зірок точно на першому місці і "поза політикою".